Jasna Góra. Spotkanie pt. „Drogowskazy dla polskiej dziewczyny od Prymasa Wyszyńskiego”

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, Jasna Góra zaprasza do Sali Papieskiej Sanktuarium na godz 18. na spotkanie pt. „Drogowskazy dla polskiej dziewczyny od Prymasa Wyszyńskiego”. Prelekcje o tym tytule wygłosi wygłosi Aneta Liberacka – redaktor naczelna portalu Stacja 7 – Celem jasnogórskiego spotkania jest ukazanie piękna kobiecego powołania oraz roli niewiast w życiu rodziny i Narodu – mówią organizatorzy – Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” o/w Częstochowie i klasztor OO.Paulinów na Jasnej Górze.

Dodatkowo po prelekcji, będzie można posłuchać występu chórów: dziewczęcego „Filiae Mariae” i żeńskiego „Kółeczko” pod dyr. Marioli Jeziorowskiej.

Spotkanie w Sali Papieskiej Sanktuarium, będzie częścią obchodzonego przez cały dzień na Jasnej Górze Święta Kobiet u Najpiękniejszej z Niewiast. Na jego program złoży się przede wszystkim Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej o godz. 17.00 z zawierzeniem Maryi Królowej Polski niewiast różnych stanów i zawodów, całość zwieńczy Apel Jasnogórski.

 

kk

 

Data

mar 08 2020
Expired!

Czas

18:00 - 20:30